Ogrodowy wypoczynek z głową!

Gorące dni nadchodzą! Jedna połowa ma wakacje a druga pracuje do południa. Jest jednak coś co łączy te dwie grupy. Jest to wspólna chęć do wypoczynku! Czy to w weekend ze znajomymi zrobić grilla w ogrodzie czy z rodziną po schładzać się w basenie to zawsze trzeba pamiętać o najważniejszym… Bezpieczeństwie! Niżej opiszemy wam na jakich produktach doznania wypoczynkowe są najlepsze oraz oco trzeba dbać i na co zwracać uwagę!

Zapraszamy do czytania!

Ogród i siedziska

Dla osób, które mają swoje własne posiadłości z ogrodami wygoda jest tuż za rogiem! Przyjemność z wypoczynku płynie nie tylko jak możemy sami w ciszy posiedzieć w zacienionych miejscach, lecz ze spędzenia czasu ze swoją drugą połówką! Wygodną podwójną huśtawkę z daszkiem możecie nabyć za nieco ponad 300 zł.  Jej design jest bardzo uniwersalny i wpasuje się do każdego ogrodu!

Sprawdź!

Jednak nie zapominajmy o najmłodszych! Dla nich również oferujemy spokojne spędzanie czasu z rodzicami na świeżym powietrzu.

Inne modele

Na pewno nie raz podczas przechadzek po IKEI widzieliście wiszące siedziska. A jak nie wy to wasze dzieci! Młodzi uwielbiają takie rzeczy i na pewno często by w nich przesiadywały. Zwłaszcza, że możemy takie siedzisko zmontować na drzewie! Trzeba jednak mieć na uwadze, że nie może to być przyczepione byle jak oraz do pierwszej lepszej gałęzi, która się złamie pod większym naciskiem.
Nasz sklep oferuje 3 kolory, którymi jesteście w stanie udekorować swój ogród!

Pozostałe!

Przed ostatnią rzeczą o której warto wspomnieć to basen. O tym jak dbać o basen i jego higienę możecie zobaczyć pod tym wpisem (Polecam!).  Co do bezpieczeństwa to nie będziemy się rozwodzili. Wystarczy przypomnieć sobie co mówił nam panie w podstawówce przed wakacjami! 🙂

Najważniejsze na sam koniec!

Grillowanie

Pierwsze co należy zrobić przed przystąpieniem do rozpalania to ustabilizować naszego grilla. Przedstawiany przez nas model jest dość obszerny i nie posiada regulowanych nóżek, więc musimy coś tam podłożyć. Jednak jeśli posiadacie swojego grilla to jest to pierwsze co musicie zrobić!
Druga przestroga to zabawa z ogniem. A najlepiej jej brak 😉
Ogień to nie zabawka należy obsługiwać się z nim bardzo ostrożnie ponieważ niebezpieczeństwo czyha tuż przed naszymi oczami.
Warto również, żebyście posiadali zestaw plastikowych kubeczków i talerzyków dla gości w celu po prostu oszczędzenia sobie sprzątania. Natomiast technik grillowania jest wiele i wierzymy, że każdy z was ma swój własny sposób na przyrządzenie ‚tej idealnej’ kiełbaski!
Jeśli nie posiadacie swojego grilla to możecie zakupić ten oto model:

Grill Chef 11503

A co jeśli wolę się relaksować w domu?

Na to też mamy odpowiedź! Dobrze wiemy jaka jest pora roku i co to oznacza. Fale upałów wpraszają się na nasze tereny i ciągła duchota utrudnia nam umilenie sobie popołudniowego czasu. Jednak czemu sobie nie pomóc?
Najtańszy klimatyzator za nieco ponad 600 zł marki COOL. Takie urządzenie ochłodzie powietrze w naszym pokoju i dzięki niemu dotrwamy do wieczornego grilla czy spotkania ze znajomymi.

Klimatyzator lokalny Cool BTU7000 KL160001
Zobacz pełną ofertę wentylatorów!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *