Kilka słów o Mirapolnext.pl!

Mirapol Next sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, istniejąca i odnosząca sukcesy już od kilku lat. Nasze początki sięgają roku 2010 i są bezpośrednio związane z powstaniem firmy PHU Rafi – wtedy to rozpoczęliśmy drogę do czołówki polskich sprzedawców internetowych. Szybko bowiem okazało się, że dzięki wytężonej pracy i uczciwemu traktowaniu klientów możemy zajść bardzo daleko w tym, czego się podjęliśmy. Dynamiczny rozwój w kolejnych latach zaowocował fuzją firm PHU Rafi i GSM4u pod wspólną nazwą – Mirapol Next. To z kolei dało możliwość zatrudnienia większej ilości najwyższej klasy sprzedawców i fachowców. Zaczynając od zaledwie 3 pracowników w roku 2010, dzisiaj możemy pochwalić się kilkunastoma wykwalifikowanymi pracownikami, którzy każdego dnia dbają o jak najlepszy standard świadczonych przez nas usług. To dzięki nim nazwa „Mirapol” w świadomości klientów kojarzy się przede wszystkim z rzetelnością i pewnym zakupem.

Dzięki uczciwemu postępowaniu udało się nam zdobyć zaufanie rzeszy klientów – od 2010 roku zrealizowaliśmy ponad 400 000 zamówień. Za kupowaniem u nas przemawiają również inne liczby – 99,8% pozytywnych komentarzy świadczy o tym, że zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych klientów. Nasze starania nie przeszły niezauważone przez Grupę Allegro, która nadała nam zaszczytne wyróżnienie „Standard Allegro”.

 

Należymy do grona firm opatrzonych znakiem RZETELNA FIRMA. Przysługuje on tylko tym , którzy w swojej pracy kierują się nie tylko chęcią zysku i własnej korzyści, ale hołdują też innym wartościom: szacunkowi do klienta, wzajemnemu zaufaniu, przejrzystości procedur i praworządności.

 

Dlaczego warto kupować u nas? To proste! Nie ma u nas skomplikowanych i wykrętnych uzasadnień, swoją działalność opieramy na 3 filarach:

PEWNOŚCI – sprzedajemy tylko towar fabrycznie nowy, sprawdzony i uznanych marek.

SZYBKOŚCI – zawsze błyskawiczna dostawa. Jeśli zakupisz produkt przed godziną 14:00, to wyślemy go jeszcze tego samego dnia!

BEZPIECZEŃSTWIE – zawsze dbamy o to, aby nasz towar docierał do Państwa w dobrym stanie, bezpiecznie zapakowany.

Ponadto w razie jakichkolwiek problemów można łatwo skontaktować się ze specjalistami działu reklamacji oraz działu bezpieczeństwa konsumenta, którzy chętnie posłużą swoją pomocą.